piątek, 24 stycznia 2014

Pirackie opowieści...

Poproszono mnie o zrobienie kartki na urodziny, a solenizant jest fanem Piratów z Karaibów... Stąd pirackie klimaty - papiery Lemonade At te seaside - długo szarpane, parę muszelek, stempel z piracką mapą wiodącą do skarbu, no i wreszcie sam skarb...cóż nie jest to może oryginalna skrzynia na skarby, ale coś świecącego się do niej zmieści. A i sam pirat od Mo pokolorowany kredkami akwarelowymi, samodzielnie:)
Inspiracją do zrobienia tej kartki była praca Klaudii , której prace bardzo cenię - są piękne w wykonaniu i bardzo pomysłowe...
A tak prezentuje się kartka...

 Tu jej środek z rzeczoną skrzynią...

I sam pirat...
Kartka trafia na wyzwanie Namaste - Poszarpane bo szarpań tutaj dostatek

oraz do Projektu Wagi Ciężkiej na Stemplowe Wyzwanie Klarysy 
Projekt Wagi Ciężkiej
P.s. Wszystkiego Najlepszego Oskar...:)

11 komentarzy:

 1. ale fajna!!! bardzo piracka :) dziekujemy za udzial w wyzwaniu PWC :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super piracka karteluszka:) dziękujemy za udział w wyzwaniu Namaste :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajna! Od razu zrobiło się weselej! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna praca :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Namaste

  OdpowiedzUsuń
 5. Kapitalny pomysl!! Pozdrawiam DT Namaste

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładna KOPIA kartki pani Klaudi: http://kszp.blogspot.com/2014/01/roznosci.html
  NIEŁADNIE!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno tutaj przyjmować, że jest to KOPIA (cokolwiek miałyby znaczyć duże litery) no chyba, że zakazanym jest wykorzystanie w pracy rysunku (w tym przypadku pirata), który został wcześniej przez inną osobę zakupiony i wykorzystany w pracy - o czymś takim nie słyszałam. Prace pani Klaudii (o czym wspominam w poście) bardzo lubię i cenię a ta z motywem pirata wyszła bardzo ŁADNIE.
   Dodam jeszcze, że w dobrym guście jest podpisać się po uzewnętrznieniu swoich wrażeń i wyrażeniu swojej opinii pod postem - wbrew pozorom w sieci nie jesteśmy anonimowi.
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Rozbawiła mnie pani :P
   A o pracy pani Klaudii wpomniała pani tylko dlatego, że napisałam do pierwszej z brzegu projektantki PWC o tym że pani praca łudząco przypomina pracę pani Klaudii.
   Inaczej nie było by tej informacji i nadal pomysł poziomych poszarpanych pasków papieru zza których "coś" wystaje i pirat bo by była pani praca!
   W necie jest wiele prac z tym piratem ale jakoś inne nie są podróbkami pani Klaudni :)
   Więc powiem to jeszcze raz: gdyby to była pani pomysł to po tym jak podałam link do pracy pani Klaudni nie dopisała by pani że to jest lift jej kartki. Bo w tym momencie przyznała się pani do celowego zkopiiowania cudzej pracy. I w dobrym guście byłoby napisać to od razu a nie w takiej sytuacji!!!

   Usuń
 7. Dziękuję za dodanie informacji: "Inspiracją do zrobienia tej kartki była praca Klaudii , której prace bardzo cenię - są piękne w wykonaniu i bardzo pomysłowe..." i proszę na przyszłość nie zapominać o tym :) jeśli pani praca jest liftem czuejś :)
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przejmuj się anonimowymi komentarzami...powinnas je zablokowac.
  Gdyby przejrzeć wszystkie blogi to tak naprawdę co druga praca jest liftem...nikt nie kupuje papierów i stempli na wyłączność..więc ciężko nie doszukać się czegoś;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, poświęconą chwilę i każdy komentarz.